837 39 Wyoming Ave, Elizabeth, NJ 07208
- GIS PIN
- 2004_50_9
- Tax Map Block
- 50
- Tax Map Lot
- 9
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1925
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $238,500
- Improvement Assessed Value
- $183,900
- Total Assessed Value
- $422,400
Skip to content