554 S Park St, Elizabethport, NJ 07206
- GIS PIN
- 2004_665_4
- Tax Map Block
- 665
- Tax Map Lot
- 4
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1914
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $142,500
- Improvement Assessed Value
- $309,600
- Total Assessed Value
- $452,100
Skip to content