546 Magnolia Ave, Elizabethport, NJ 07206
- GIS PIN
- 2004_670_4
- Tax Map Block
- 670
- Tax Map Lot
- 4
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 2005
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $137,500
- Improvement Assessed Value
- $423,000
- Total Assessed Value
- $560,500
Skip to content