226 S Fifth St, Elizabeth, NJ 07202
- GIS PIN
- 2004_683_4
- Tax Map Block
- 683
- Tax Map Lot
- 4
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 2015
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $152,500
- Improvement Assessed Value
- $507,000
- Total Assessed Value
- $659,500
Skip to content