125 Elizabeth Ave, Elizabethport, NJ 07206
- GIS PIN
- 2004_784_35
- Tax Map Block
- 784
- Tax Map Lot
- 35
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 2002
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $147,500
- Improvement Assessed Value
- $502,800
- Total Assessed Value
- $650,300
Skip to content