1565 Wainwright St, Hillside, NJ 07205
- GIS PIN
- 2007_306_3
- Tax Map Block
- 306
- Tax Map Lot
- 3
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1938
- Municipality
- Hillside Twp
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $36,000
- Improvement Assessed Value
- $106,000
- Total Assessed Value
- $142,000
Skip to content