249 Belleview Terr, Hillside, NJ 07205
- GIS PIN
- 2007_412_7
- Tax Map Block
- 412
- Tax Map Lot
- 7
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1924
- Municipality
- Hillside Twp
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $47,300
- Improvement Assessed Value
- $73,600
- Total Assessed Value
- $120,900
Skip to content