353 Mc Lean Pl, Hillside, NJ 07205
- GIS PIN
- 2007_502_2
- Tax Map Block
- 502
- Tax Map Lot
- 2
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1956
- Municipality
- Hillside Twp
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $64,400
- Improvement Assessed Value
- $67,900
- Total Assessed Value
- $132,300
Skip to content