1390 Norman St, Hillside, NJ 07205
- GIS PIN
- 2007_601_7
- Tax Map Block
- 601
- Tax Map Lot
- 7
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1930
- Municipality
- Hillside Twp
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $31,500
- Improvement Assessed Value
- $46,200
- Total Assessed Value
- $77,700
Skip to content