Property Sale
SaleMulti
$190,000
DeedBook 4806, Page 97
Year Built: 1949
Linden, NJ 07036
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,847 | +2.2% |
| 2024 | $12,566 | -1.0% |
| 2023 | $12,696 | +0.5% |
| 2022 | $12,628 | +0.3% |
Year Built: 1949
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.