Property Sale
SaleMulti
$150,000
From:
To:
Sq Ft1,188DeedBook 6035, Page 64NU CodeEstate / executor (10)Recorded12/9/2014
From:
To:
Year Built: 1953
Linden, NJ 07036
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,443 | +2.2% |
| 2024 | $10,214 | -1.0% |
| 2023 | $10,319 | +0.5% |
| 2022 | $10,264 | +0.3% |
From:
To:
Year Built: 1953
410 Princeton Rd
Residential
409 Princeton Rd
Residential
1408 Sunnyfield Dr
Residential
508 Princeton Rd
Residential
801 Princeton Rd
Residential