Property Sale
SaleMulti
$174,000
DeedBook 4354, Page 30
Year Built: 1968
Linden, NJ 07036
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,954 | +2.2% |
| 2024 | $11,693 | -1.0% |
| 2023 | $11,813 | +0.5% |
| 2022 | $11,750 | +0.3% |
Year Built: 1968
607 Kent Pl
Residential
711 Summit St
Residential
327 Raritan Rd
Residential
810 Maple Ave
Residential
611 Maple Ave
Residential