Property Sale
SaleMulti
$159,000
DeedBook 4512, Page 199
Year Built: 1958
Linden, NJ 07036
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,142 | +2.2% |
| 2024 | $8,941 | -1.0% |
| 2023 | $9,034 | +0.5% |
| 2022 | $8,986 | +0.3% |
Year Built: 1958
2512 Orchard Terr
Residential
234 Princeton Rd
Residential
1518 N Stiles St
Residential
716 Beechwood Rd
Residential
14 Pallant Ave
Residential