Property Sale
SaleMulti
$245,000
From:
To:
Sq Ft896DeedBook 5631, Page 252Recorded1/29/2007
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1938
Linden, NJ 07036
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,633 | +2.2% |
| 2024 | $5,509 | -1.0% |
| 2023 | $5,566 | +0.5% |
| 2022 | $5,537 | +0.3% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1938
536 Elmwood Terr
Residential
548 Elmwood Terr
Residential
502 Elmwood Terr
Residential
532 Elmwood Terr
Residential
916 W Henry St
Residential