724-26 W 3rd St, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_113_20
- Tax Map Block
- 113
- Tax Map Lot
- 20
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 2001
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $27,800
- Improvement Assessed Value
- $121,200
- Total Assessed Value
- $149,000
Skip to content