Skip to content307-09 Grant Ave, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_114_35
- Tax Map Block
- 114
- Tax Map Lot
- 35
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1921
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $28,000
- Improvement Assessed Value
- $64,500
- Total Assessed Value
- $92,500