1199-1201 So 2nd St, Plainfield, NJ 07063
- GIS PIN
- 2012_131_4
- Tax Map Block
- 131
- Tax Map Lot
- 4
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1895
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $30,800
- Improvement Assessed Value
- $93,500
- Total Assessed Value
- $124,300
Skip to content