1633 W 3rd St, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_151_2
- Tax Map Block
- 151
- Tax Map Lot
- 2
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1926
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $12,400
- Improvement Assessed Value
- $40,500
- Total Assessed Value
- $52,900
Skip to content