1629-35 So 2nd St, Plainfield, NJ 07060

GIS PIN
2012_152_7
Tax Map Block
152
Tax Map Lot
7
Property Class
Residential
Year Built
2005
Municipality
Plainfield City
County
Union County, NJ
Land Assessed Value
$45,000
Improvement Assessed Value
$115,000
Total Assessed Value
$160,000
Skip to content