1344-46 So End Pkwy, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_19_2
- Tax Map Block
- 19
- Tax Map Lot
- 2
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1956
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $46,000
- Improvement Assessed Value
- $101,700
- Total Assessed Value
- $147,700
Skip to content