1827-29 1st St, Dunellen, NJ 08812
- GIS PIN
- 2012_207_27
- Tax Map Block
- 207
- Tax Map Lot
- 27
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1975
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $49,000
- Improvement Assessed Value
- $76,700
- Total Assessed Value
- $125,700
Skip to content