1385-87 Sloane Blvd, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_21_35
- Tax Map Block
- 21
- Tax Map Lot
- 35
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1965
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $30,200
- Improvement Assessed Value
- $74,300
- Total Assessed Value
- $104,500
Skip to content