825-31 W Front St, Plainfield, NJ 07063
- GIS PIN
- 2012_227_58
- Tax Map Block
- 227
- Tax Map Lot
- 58
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1914
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $62,300
- Improvement Assessed Value
- $46,900
- Total Assessed Value
- $109,200
Skip to content