646 W Front St, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_230_35
- Tax Map Block
- 230
- Tax Map Lot
- 35
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1921
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $23,000
- Improvement Assessed Value
- $81,900
- Total Assessed Value
- $104,900
Skip to content