448-50 W 2nd St, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_238_22
- Tax Map Block
- 238
- Tax Map Lot
- 22
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1921
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $34,900
- Improvement Assessed Value
- $38,100
- Total Assessed Value
- $73,000
Skip to content