1311-13 Park Ave, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_30_13
- Tax Map Block
- 30
- Tax Map Lot
- 13
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1951
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $40,300
- Improvement Assessed Value
- $52,900
- Total Assessed Value
- $93,200
Skip to content