312-16 Emerson Ave, Plainfield, NJ 07062
- GIS PIN
- 2012_412_4
- Tax Map Block
- 412
- Tax Map Lot
- 4
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1930
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $47,500
- Improvement Assessed Value
- $67,500
- Total Assessed Value
- $115,000
Skip to content