1252-54 E 2nd St, Plainfield, NJ 07062
- GIS PIN
- 2012_424_2
- Tax Map Block
- 424
- Tax Map Lot
- 2
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1931
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $38,000
- Improvement Assessed Value
- $66,000
- Total Assessed Value
- $104,000
Skip to content