1332-34 E 2nd St, Plainfield, NJ 07062
- GIS PIN
- 2012_447_1
- Tax Map Block
- 447
- Tax Map Lot
- 1
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1926
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $31,600
- Improvement Assessed Value
- $108,000
- Total Assessed Value
- $139,600
Skip to content