1436 E 2nd St, Plainfield, NJ 07062

GIS PIN
2012_450_5
Tax Map Block
450
Tax Map Lot
5
Property Class
Residential
Year Built
1946
Municipality
Plainfield City
County
Union County, NJ
Land Assessed Value
$32,000
Improvement Assessed Value
$63,200
Total Assessed Value
$95,200
Skip to content