1362-64 George St, Plainfield, NJ 07062

GIS PIN
2012_458_30
Tax Map Block
458
Tax Map Lot
30
Property Class
Residential
Year Built
1921
Municipality
Plainfield City
County
Union County, NJ
Land Assessed Value
$40,000
Improvement Assessed Value
$78,700
Total Assessed Value
$118,700
Skip to content