1234-36 Columbia Ave, Plainfield, NJ 07062
- GIS PIN
- 2012_461_6
- Tax Map Block
- 461
- Tax Map Lot
- 6
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1966
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $40,000
- Improvement Assessed Value
- $71,700
- Total Assessed Value
- $111,700
Skip to content