407 Spooner Ave, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_502_48
- Tax Map Block
- 502
- Tax Map Lot
- 48
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1931
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $24,000
- Improvement Assessed Value
- $50,900
- Total Assessed Value
- $74,900
Skip to content