669-71 Essex St, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_503_4
- Tax Map Block
- 503
- Tax Map Lot
- 4
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1931
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $30,900
- Improvement Assessed Value
- $87,100
- Total Assessed Value
- $118,000
Skip to content