610-14 Sherman Ave, Plainfield, NJ 07063
- GIS PIN
- 2012_508_19
- Tax Map Block
- 508
- Tax Map Lot
- 19
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1931
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $52,800
- Improvement Assessed Value
- $76,900
- Total Assessed Value
- $129,700
Skip to content