828-34 Huntington Ave, Plainfield, NJ 07063
- GIS PIN
- 2012_511_17
- Tax Map Block
- 511
- Tax Map Lot
- 17
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1961
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $41,200
- Improvement Assessed Value
- $81,200
- Total Assessed Value
- $122,400
Skip to content