1114-16 Plainfield Ave, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_515_7
- Tax Map Block
- 515
- Tax Map Lot
- 7
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1931
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $29,400
- Improvement Assessed Value
- $59,500
- Total Assessed Value
- $88,900
Skip to content