1216-18 Plainfield Ave, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_516_7
- Tax Map Block
- 516
- Tax Map Lot
- 7
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1951
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $31,200
- Improvement Assessed Value
- $66,600
- Total Assessed Value
- $97,800
Skip to content