725-27 Elaine Ct, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_535_7
- Tax Map Block
- 535
- Tax Map Lot
- 7
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1954
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $48,800
- Improvement Assessed Value
- $53,700
- Total Assessed Value
- $102,500
Skip to content