1143-45 W 6th St, Plainfield, NJ 07063
- GIS PIN
- 2012_536_12
- Tax Map Block
- 536
- Tax Map Lot
- 12
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1951
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $33,300
- Improvement Assessed Value
- $68,700
- Total Assessed Value
- $102,000
Skip to content