1118 W 6th St, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_545_28
- Tax Map Block
- 545
- Tax Map Lot
- 28
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1921
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $34,700
- Improvement Assessed Value
- $53,200
- Total Assessed Value
- $87,900
Skip to content