512-14 Parkside Road, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_751_5
- Tax Map Block
- 751
- Tax Map Lot
- 5
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1924
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $35,000
- Improvement Assessed Value
- $60,300
- Total Assessed Value
- $95,300
Skip to content