1026-28 Field Ave, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_752_6
- Tax Map Block
- 752
- Tax Map Lot
- 6
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1956
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $46,600
- Improvement Assessed Value
- $63,400
- Total Assessed Value
- $110,000
Skip to content