436-46 Stelle Ave, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_760_19
- Tax Map Block
- 760
- Tax Map Lot
- 19
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1906
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $107,800
- Improvement Assessed Value
- $89,200
- Total Assessed Value
- $197,000
Skip to content