616-18 New St, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_765_6
- Tax Map Block
- 765
- Tax Map Lot
- 6
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1921
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $36,800
- Improvement Assessed Value
- $27,000
- Total Assessed Value
- $63,800
Skip to content