950-60 Mayfair Way, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_8_5
- Tax Map Block
- 8
- Tax Map Lot
- 5
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1931
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $132,600
- Improvement Assessed Value
- $108,300
- Total Assessed Value
- $240,900
Skip to content