1441-45 Shirley St, Plainfield, NJ 07062
- GIS PIN
- 2012_920_22
- Tax Map Block
- 920
- Tax Map Lot
- 22
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1951
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $57,200
- Improvement Assessed Value
- $48,900
- Total Assessed Value
- $106,100
Skip to content