Skip to content

Union County Park

Rahway, NJ 07065

Last Sale Date
Jul 15, 2020

Property Information

Block201
Lot1

Sq Footage---
Acreage72.5

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$15,714,400
95%
Improvement Value:$897,900
5%
Total Assessment$16,612,300

Sale
$0