Skip to content

Leesville Ave

Rahway, NJ 07065

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jun 29, 2004

Property Information

Block279
Lot8

Zoning---
Sq Footage1
Acreage0.97

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$227,800
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$227,800

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$16,869+3.3%
2024$16,338+3.2%
2023$15,834+0.4%
2022$15,775+1.3%
Property History
Sales2

Property Sale

Sale
$330,000
DeedBook 3853, Page 110

Property Sale

Sale
$70,000
DeedBook 3151, Page 969