911 Thorn St, Rahway, NJ 07065
- GIS PIN
- 2013_293_2
- Tax Map Block
- 293
- Tax Map Lot
- 2
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1930
- Municipality
- Rahway City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $40,400
- Improvement Assessed Value
- $63,600
- Total Assessed Value
- $104,000
Skip to content